ASK FORM MATBAACILIK

TFS Anasayfa
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Referanslar
Bize Ulaşın
Canlı Destek
Duyurular
Anasayfa

ASK matbaacılık sanayii'ye hizmet vermek ve Türk matbaacısının ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1998 yılında faaliyete geçmiştir.

Kurucusunun matbaa ve baskı endüstrisindeki 12 yıllık tecrubesi ve eksiklikleri görerek durmaksızın yenilikleri araştırma çabaları sonucu

ASK; Bugün bayii ve müşterilerinin her çeşit baskı öncesi malzeme, ekipman ve baskı malzemeleri temin edilecekleri,en üst düzeyde hizmet veren bir durak noktası olmuştur.

ASK'nin ana hedefi çağdaş ve teknolojiyi yakından izleyerek sürekli gelişip büyümenin yanı sıra müşteri en kaliteli ürünleri en mükemmel anlayışı ile sunmak olmuştur...

- Kalite - Ürün Çeşitliliği

- Kullanımdaki Esneklik

Türkiye Firma Sayfam EFC Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Kuruluşudur.

TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder. Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.

TurkeyUnited KingdomFranceGermanyItalySpainSuudi ArabiaChinaRusianJapanGreekPortugualNorwayBulgariaRomania