Anahtar Kelime :

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Alçı ve Alçıpan
Alüminyum ve Yan Sanayi
Ambalaj ve Yan Sanayi
Ambulans Hizmetleri
Arıtma ve Temizlik
Av ve Spor Malzemeleri
Aydınlatma Sistemleri
Bahçe ve Ev Mobilyaları
Beton Kalıp Sistemleri
Bilişim Sektörü
Birlikler & Dernekler
Büro ve Kırtasiye Malzemeleri
Cam Balkon-Kış Bahçesi
Çadır-Branda-Tente
Çelik Konstrüksiyon
Çiçekçiler
Çilingir Anahtar Hizmetleri
Danışmanlık Şirketleri
Dayanıklı Tüketim Malları
Demir Döküm
Denizcilik
Deri Ürünleri
Dış Cephe - Mantolama ve İzolasyon
Duvar Kağıdı
Eğitim Kurumları
Elektrik ve Elektronik Sanayi
Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı
Endüstriyel Ürünler
Enerji Sistemleri
Etiket Sanayi
Evden Eve/Nakliyat
Fotoğraf Sanayi
Gıda Sanayi
Güvenlik ve Bilgisayar Sistemleri
Güzellik Bakım Sağlık Hizmetleri
Hafriyat
Halı Yıkama/Kuru Temizleme
Hastaneler
Hediyelik Eşya
Hırdavat
Hidrolik-Pnomatik
Hizmet Sektörü
Holdingler
Hurdacılık
Isıtma Soğutma Havalandırma ve Doğalgaz
İlaçlama
İnşaat Sanayi
İnşaat-Dekorasyon-Tadilat
İskele ve Kalıp Sistemleri
İthalat / İhracat/Dış Ticaret
Kargo ve Kurye Şirketleri
Kimya Sanayi
Kitapevi/Kırtasiye
Kuaför
Lastik ve Kauçuk Sanayi
Maden ve Metal Sektörü
Makine Sanayi
Medikal
Mermer ve Dekoratif Taş Sektörü
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
Mobilya Dekorasyon
Organizasyon Şirketleri
Ormancılık ve Yan Ürünleri
Oteller
Oto Kiralama
Oto Kurtarma-Vinç
Otogaz-Lpg Dönüşüm Sistemleri
Otomatik Kapı Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomotiv Yan Sanayi
Pazarlama Şirketleri
Pet Shop
Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri
Peyzaj ve Sulama Sistemleri
Plastik Yan Sanayi
Reklam Basın Medya
Restorant-Eğlence Mekanları ve Düğün Salonları
Savunma Sanayi
Ses Sistemleri
Sigorta Şirketleri
Silah ve Askeri Sanayi
Taşımacılık Şirketleri
Tekstil Konfeksiyon
Temizlik Şirketleri
Tercüme Büroları ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Ticaret
Trafik Sistemleri
Turizm
Ulaşım ve Taşımacılık
Yangın Söndürme Sistemleri
Yapı Sistemleri
Yemek-Catering Şirketleri
Ziraat Sektörü
Eğitim Kurumları
MAJ Kırklareli kiralık bando orkestra Edirne Tekirdağ - Aytaç Aydoğdu Aydoğdu - 05335438388
MAJ; Kırklareli kiralık bando orkestra, havsa kiralık bando orkestra davul zurna ipsala, keşan kiralık bando orkestra davul zurna lalapaşa, meriç kiralık bando orkestra davul zurna süloğlu, uzunköprü kiralık bando orkestra davul zurna süleymanpaşa, çerkezköy kiralık bando orkestra davul zurna çorlu, ergene kiralık bando orkestra davul zurna hayrabolu, kapaklı kiralık bando orkestra davul zurna malkara, marmaraereğlisi kiralık bando orkestra davul zurna muratlı, saray kiralık bando orkestra davul zurna şarköy, çanakkale kiralık bando orkestra davul zurna ayvacık, bayramiç kiralık bando orkestra davul zurna biga, bozcaada kiralık bando orkestra davul zurna çan, eceabat kiralık bando orkestra davul zurna ezine, gelibolu kiralık bando orkestra davul zurna gökçeada, lapseki kiralık bando orkestra davul zurna yenice, kiralık düğün bandosu, kiralık orkestra, kiralık davul zurna ekibi, kiralık caz orkestrası, kiralık bando ekibi, balkan bandosu, kiralık bando orkestra davul zurna babaeski, demirköy kiralık bando orkestra davul zurna kofçaz, lüleburgaz kiralık bando orkestra davul zurna pehlivanköy, pınarhisar kiralık bando orkestra davul zurna vize, edirne kiralık bando orkestra davul zurna enez,
ERMAN TAŞPINAR Yurtdışı Eğitim ve Vize danışmanlığı - Erman Taşpınar Taşpınar - 05534350686
ERMAN TAŞPINAR Konya eğitim danışmanlığı, yurtdışı eğitim danışmanlığı, yurtdışı dil okulu dil eğitimi, yurtdışı üniversite eğitimi, yurtdışı eğitim danışmanlığı, yurtdışı eğitim üniversite, yurtdışı üniversite müracatı, üniversite eğitimi, yurtdışı yaz okulu fiyatları, yurtdışı yaz kursu yaz okulu, vize danışmanlığı, vize alma firması, vize alan firmalar, vize danışmanlık, konya yurtdışı vize işlemleri,vize başvurusu, vize şirketleri, vize merkezi, vize ofisi, vize başvuru merkezi, yurtdışında üniversite okumak, yabancı ülke üniversite müracatı, yabancı ülke üniversite eğitimi, yabancı ülke üniversite okumak, yurtdışı yaz
Ankara İngilizce Kursu - Hakan Yılmaz - 05444182008
Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak bünyemizde yabancı dil sınavlarına hazırlanan ve iş hayatında gerekli olan İngilizce eğitimlerini vermekteyiz. Ortadoğulular yabancı dil kursu içerisinde TOEFL, YÖKDİL, YDS, IELTS hazırlık gruplarına, genel İngilizce ve çocuk İngilizcesi gruplarına eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Kızılay İngilizce kursları arasında en iyisi olan Ortadoğulular yabancı dil kursunun avantajlarından kısaca bahsedelim.
Ankara Basketbol Kursu - Gökhan Demir - 05496456301
Pi spor akademi ve spor kulubü 2010 yılında kurulmuş, kaliteli, güvenilir ve biliselliğe dayalı spor eğitimini prensip edinmiş bir kurumdur.
Alaaddin Sürücü Kursu - Mustafa YURDANUR - 03323513194
Antalya Kolej - Vural Yıldırım - 05550670428
Öğretmenlerimiz, geleceğimizin en önemli neferleri oldukları için, öğrencilerimiz de onlara layık olarak yetişecektir.
İstanbul Kolej - - 03124182008
Ankara Özel Okul - Mustafa Yıldırım - 03124182008
Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerine en iyi eğitimi sağlamak için tam ve etkili öğrenme modelini 10-12 kişilik özel sınıflarda uygulamaktadır. Tam ve etkili öğrenme modelinde tüm konuları, öğrencilere eksiksiz olarak öğretmektedir. Başarı, her çocuk için ayrı tanımlansa da var olan durumun gidebildiği en iyi yere gitmesi için yapılacak temel davranış biçimleri vardır.
Ankara Butik Dershanesi - Ömer Danışman - 03124182008
Kurum olarak öğrencileri kazanmaya, öğrencilerin hedeflerine ulaşarak mutlu ve refah içinde yaşamasına yardımcı olarak en iyi eğitim ile en iyi yerlere gelmesini hedeflemekteyiz.
Odtülüler Ankara Dershaneleri - Burak Karaca - 03124188858
2008 yılında alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosu tarafından kurulan Odtülüler Dershanesi, kurulduğu günden bu yana bilimsel yöntemlerle ve sıcak bir ortamda eğitim vermektedir. Verdiği eğitimde Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalan Odtülüler Dershanesi, bunun yanında milli ve manevi değerlere özen göstererek çalışmalarını sürdürür.
FIRAT TERCÜME ARAPÇA - Eda Fırat - 03124188644
FIRAT TERCÜME, sektöründe 39 yılı aşkın deneyimle geçen varlığı ile sizlere her alanda ve her dilde kaliteli ve ilk elden tercüme hizmeti veren yeminli bir tercüme kuruluşudur. FIRAT TERCÜME, sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonel tercümanları bir araya getirerek kaliteli hizmet, zamanında teslim ve güven anlayışı üzerine kurulmuş, tüm dünya dillerinde ilk elden tercüme hizmeti veren yeminli bir tercüme bürosudur. Bir tercüme bürosu için en önemli yaklaşım güvenilirlik ve saygınlık olduğundan, amacımız müşteri güvenini kazanarak, prensipli, titizlikle bu alanda en iyi ve en ideal firma olmaktır.
Ankara kolej - Deniz Şahin - 03124999999
Eğitim başkent ankara üzerinde bulunan kolej, özel ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi, temel lise ve dershaneler ile ilgili bilgilerin bulunduğu eğitim portalıdır. sitemiz üzerinden eğitim kurumları ile irtibata geçebilir kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
İzmir Dershane - Mehmet Alıcı - 03124182008
İzmir Dershanesi olarak en büyük avantajımız ise alanında kendini geliştirmiş, deneyimli, uzman öğretmen kadromuzdur. Her öğrencinin seviyesine inebilen öğretmenlerimiz gerekli disiplini sağladıktan sonra onların ailelerinden bir parça olmaktadır. Böylelikle öğrenci kurumda yer aldığı süreç içerisinde kendisini evlerinde gibi hissetmektedir.
İstanbul Dershane - Murat Gündüz - 03124182008
Ortadoğulular Eğitim Kurumları İstanbul dershaleri kurulduğu günden bu yana YGS ve Teog Sınavı Başarı ortalası yüksek en iyi kurumlardan birimlerden biri olmuştur. Öğrencilerimiz 6-8-12 Kişilik grup dersleri ve birebir özel ders çalışarak sınavlara hazırlanmaktadır.
Adana Dershane - Ömer Doğan - 03124182008
Ortadoğulular Eğitim Kurumları Adana Kampüsü kurulduğu günden bu yana YGS ve Teog Sınavı Başarı ortalası yüksek en iyi kurumlardan birimlerden biri olmuştur. Öğrencilerimiz 6-8-12 Kişilik grup dersleri ve birebir özel ders çalışarak sınavlara hazırlanmaktadır.
Ankara Kolej - mustafa evren - 03124722004
Eğitim sektöründen gelen kurucularımız, yılların verdiği özgüvenle gelecek nesile öğrenciler yetiştirmeye devam etmektedir.
Ankara Dershane - Ömer Yılmaz - 03124182008
Günümüzde birçok eğitim kurumlarının kurucusu eğitimci olmadığı için kurumlar başarılı eğitim öğretim hususunda başarı gösterememektedir. Eğitimci olan kurucular bu süreçte kurumu ticarethane olarak görmeyip yaptıkları işin eğitim olduğu öğrencinin geleceğine şekil vereceklerinin farkında olup başarıyı elde etmişlerdir. Ankara Dershane'yi Diğer kurumlardan ayıran ikinci özellik çok fazla öğrenciyi kuruma kabul edilmemesidir.
Ankara Dershane - alper ışıklı - 03124999999
Ankara Dershane 2000 yılında kurulmuştur. Tamamı odtü ve hacettepe mezunu olan seçili eğitimcilerden oluşan kadromuzla binlerce öğrenciye ışık olduk. Merkezi kızılayda bulunan dershanemizde 8-10 kişilik dersliklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca birebir etüt programları ile öğrencimizin eksikliklerini tamamlamaktayız.
Ankara Temel Lise - mustafa başarı - 03124188858
Odtülüler Dershanesi tüm bunları ve çok daha fazlasını çizdiği eğitim rotasında öğrencilerle buluşturma hedefiyle kuruldu.
Ankara Kız Yurtları - Buket Yıldırım - 03122320416
Biz On Mayıs Ankara Kız Öğrenci Yurtları olarak, sektör de 10 senelik başarılı bir yurt işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla, gerek bağlı olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı' nın ve tüm diğer resmi kurumların, gerekse ağırladığımız üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.
Özel Bahçelievler Altın Adımlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gamze Nurlu Doğan - 0212 654 64 00
Özel Bursa Doruk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Serdar Sütlüdere - 02242484877
Özel Bursa Doruk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2016 Ekim ayında Bursa Yunuseli'de faaliyete başlamış olan Türkiyenin ilk 'yalnızca otizmli' çocuklara hizmet veren kurumu olarak açılmış olup kısa sürede yakaladığı başarı ile diğer farklı gelişen çocukların ailelerinden gelen talepler doğrultusunda bilişsel gelişim geriliği olan, zihinsel engelli öğrencilere de hizmet vermeye başlamıştır. 2016 Şubat ayında temeli atılan kurum binasının inşaatı 6 ay gibi kısa sürede bahçe peysajı da dahil olmak üzere tamalanmış olup tamamen özel eğitim ve rehabilityasyon merkezi olmak üzere tasarlanmıştır. 7 Bireysel eğitim sınıfı ve 2 grup eğitim sınıfı ile 200 öğrenciye hizmet verme kapasitesi olan kurumda şu anda yaklaşık 100 öğrenci eğitim almakta olup, büyüme hedefi Bursa'nın farklı bölgelerinde az öğrenci sayılı fakat kaliteli eğitim veren şubeler açmaktır.
Ask Müzik Başkent Çocuk ve Gençlik Orkestrası - Sait KUTLU - 0312 230 3637
Ask müzik olarak çocuklarımıza ve gençlerimize orkestra eğitimleri vermekteyiz.
Fsm+ Birebir Eğitim Kursu - Fatih Saltık -
Vizyonumuz: Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş, demokratik, çalışkan ve ülkemizi her kademede rahatça temsil edecek bireyler yetiştirmektir. Misyonumuz: Bursa’nın hatta yurdun birçok yerinde tavsiye edilen bir kurum olarak ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda ilk 100’de dereceye giren öğrenciler yetiştirmek. Yıllarını eğitime ve yayıncılığa vermiş, Türkiye’de derece çıkarmış öğretmenler tarafından kurulmuş özel bir öğretim kurumudur. FSM plus özel öğretim kurumu, öylesine kurulmuş alelade bir kurum değildir. Amacı, kurumda eğitim gören öğrencileri Türkiye’de ilk 100’e sokmaktır. Dolayısıyla eğitim kadrosunu, Türkiye’nin her tarafından Bursa’ya getirilen, alanının en iyi hocaları oluşturmaktadır.
Fsm+ Birebir Eğitim Kursu - Fatih Saltık - 0533 435 1600
Yıllarını eğitime ve yayıncılığa vermiş, Türkiye’de derece çıkarmış öğretmenler tarafından kurulmuş özel bir öğretim kurumudur. FSM plus özel öğretim kurumu, öylesine kurulmuş alelade bir kurum değildir. Amacı, kurumda eğitim gören öğrencileri Türkiye’de ilk 100’e sokmaktır. Dolayısıyla eğitim kadrosunu, Türkiye’nin her tarafından Bursa’ya getirilen, alanının en iyi hocaları oluşturmaktadır. Vizyonumuz Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş, demokratik, çalışkan ve ülkemizi her kademede rahatça temsil edecek bireyler yetiştirmektir. Misyonumuz Bursa’nın hatta yurdun birçok yerinde tavsiye edilen bir kurum olarak ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda ilk 100’de dereceye giren öğrenciler yetiştirmek.
minivercity anaokulu - AYHAN TAŞTEMİR - 0216 311 93 13
OKULUMUZ 750 METRE KARE ALANDA TEK KAT OLUP, İÇERİSİNDE YÜZME HAVUZU, TOP HAVUZU, JİMNASTİK ODASI, SATRANÇ ODASI MÜZİK ODASI VE OYUN ALANI BULUNMAKTADIR.
Karşıyaka Dershane - Hakan Kayalı - 0 232 381 92 92
Karşıyaka dershane alanında eğiti vermekte olan kurumumuz kaliteli bir eğitim sınav öncesi hazırlık üniversite sınavına hazırlık alanlarında tüm branşlarda eğitim vermektedir.
Özel Karadeniz Akasya Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi - Özel Karadeniz Akasya Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Özel Karadeniz Akasya Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi - +90 454 429 26 56
Merkezimiz 1 Mayıs 2008 tarihinde Giresun’a bağlı Tirebolu İlçesinde kurulmuştur. Kuruluş Amacı bulunduğu ilçe olan Tirebolu ve yakın köylerde bulunan destek eğitimine ihtiyacı olan engelli bireylerin topluma kazandırma süreçlerinde Eğitim ve Rehabilitasyonlarına katkı sağlamaktır. Bu amacımızı sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Uzman Eğitimci kadrosuyla, saygın Rehber ve Danışmanlarıyla, Modern Binası ve Derslikleriyle, Tecrübeli Fizyo-Terapistleriyle Özel Karadeniz AKASYA Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi her engeli beraber aşmak için sizin yanınızdadır. Eğitim Çalışmalarımız Çocuklarımızın gelişmesine uygun bir eğitim ortam hazırlamak ve bu gelişimin okulda, ailede ve çevrede en iyi şekilde sürdürmesi için gerekli katkılar yapmaktır. Çocuğun kazanacağı temel beceri, anlayış ve tutumların tüm eğitim sürecini önemli şekilde etkileyeceğini bilerek bu sorunları çözmeyi misyon olarak edinmiş bulunmaktayız. “Eğitim Her Engeli Aşar” sloganıyla Merkezimiz size hizmet vermekten onur duyar…
MİNİVERCİTY ANAOKULU - AYHAN TAŞTEMİR - 0216 311 93 13
- Hacı NAYİR - 0212 879 05 15
"Atlas Yayıncılık Her Eve Bir Dershane Kuruyor... Bilgi Çağının Zirvesinde bulunduğumuz 21. yüzyılda; bilgi ve teknolojinin hızlı değişimi; bireyi, örgütü, toplumu değiştirmekte olduğundan eğitim ve öğretim alanında meydana gelen değişimleri, sürekli takip etmekteyiz. Çağdaş bilgi ve teknolojiyi eğitim sistemlerinin vazgeçilmez temeli sayan Atlas Yayıncılık Önce Kalite yaklaşımı ile Yayınlarının içeriğini sürekli güncel tutmaktadır. Tüm Bunların yanında Eğitim ve Öğretim alanında meydana gelen sirkülasyonun yakın takipçisi olmayı misyonunun bir parçası sayan Atlas Yayıncılık tüm bu değişimleri ve gelişmeleri deneyimli kadrosunun öngörüleriyle de destekleyerek içeriğini her daim güncel tutmanın ve yeni sezona şimdiden eksiksiz hazır olmanın haklı gururunu yaşıyor."
Pembe Limon Okul Öncesi Eğitim Araçları - Tolga MUTLUDAĞ - +90 324 328 67 22
Pembe Limon markasıyla kurulan firmamız uzun yıllar Anaokul ve Kreş sektörüne hizmet eden kişilerden oluşturularak Mersin’deki Okul öncesi Eğitim sektörüne yeni Konsept kazandırmış, Okul öncesi öğretmenlerimize elleri ile hissedecekleri, gözleriyle renklerin canlılığını sergileyeceğimiz bir marka oluşturarak Okul öncesi Malzemeleri ve Araç & Gereçlerini satışa sunan Mağaza Konseptimizi açtık.
Özel Küçük Balık Anaokulu ve Etüt Merkezi - Nazlı Mine KÖSE - 0232 878 00 25
Özel Küçük Balık Anaokulu 2-6 yaş arası çocuklara eğitim öğretim hizmeti veren bir eğitim kurumudur. M.E.B müfredatının uygulandığı okulumuzda çocuklarımız, sağlığa zarar vermeyen malzemelerle üretilen mobilya,oyuncak ve aksesuarlar ile donatılmış,trafikten ve şehir karmaşasından uzak bir ortamda eğitim görürler.
FY Eğitim Araçları - Fatih YEŞİL - 0 232 467 67 61
Firmamız; FY Eğitim Araçları ismi altında uzun yıllardan bu yana başta İzmir olmak üzere tüm Ege Bölgesi ve çevresinde özellikle anaokulları ve bahçeleriniz de çocuklarınız rahatça oynayıp aynı zamanda kendini geliştirebileceği alanlar yaratmanın büyük mutluluğunu duymaktayız.
Özel Sancaktepe Tomurcuk Anaokulu - Nuray Yücel KANDEMİR - 0216 561 13 77
Okulumuz M.E.B’e bağlı 07:00-19.00 saatleri arasında açık olup, servis hizmeti vermektedir. Yaş gruplarına göre oluşturulmuş eğitim programları, kaliteli eğitim ortamı ve güler yüzlü kadrosu ile tüm okul öncesi çocuklarımızı okulumuza bekliyoruz.
Özel Göksu Vatan Sürücü Kursu - Lütfiye İŞKÜR - 0 (312) 279 22 22
Firmamız; Göksu Vatan Sürücü Kursu olarak uzun yıllardan bu yana Ankara'da siz değerli sürücü adaylarına her türlü kurs, direksiyon dersi, trafik kursu gibi aklınıza gelebilecek her sınıf ehliyet sınavlarında yardımcı olmak ve sizleri en iyi şekilde sınavlara hazırlayabilmek için hizmet sunmaktayız.
T.C. MEB Özel Eryaman Defne Sürücü Kursu - Alper MUTLU - 0312 280 60 20
Firmamız; Özel Eryaman Defne Sürücü Kursu olarak uzun yıllardan bu yana Ankara'da ehliyet adaylarına her türlü kurs, direksiyon dersi, trafik kursu gibi aklınıza gelebilecek her sınıf ehliyet sınavlarında yardımcı olmak ve sizleri en iyi şekilde sınavlara hazırlayabilmek için hizmet sunmaktayız.
Süper Onur Sürücü Kursu - Ebru YÜKSEL - 0216 483 40 50
Firmamız;Süper Onur Sürücü Kursu olarak uzun yıllardan bu yana İstanbul'da ehliyet adaylarına her türlü kurs, direksiyon dersi, trafik kursu gibi aklınıza gelebilecek her sınıf ehliyet sınavlarında yardımcı olmak ve sizleri en iyi şekilde sınavlara hazırlayabilmek için hizmet sunmaktayız.
Özel Nilüfer Tanrıverdi Sürücü Kursu - Yusuf Ziya TANRIVERDİ - 0216 597 09 81
Firmamız; Özel Nilüfer Tanrıverdi Motorlu Taşıt Sürücü Kursu olarak uzun yıllardan bu yana İstanbul'da ehliyet adaylarına her türlü kurs, similatörlü direksiyon dersi, trafik kursu gibi aklınıza gelebilecek her sınıf ehliyet sınavlarında yardımcı olmak ve sizleri en iyi şekilde sınavlara hazırlayabilmek için hizmet sunmaktayız.
Özel May Motorlu Taşıt Sürücü Kursu - Arife AY -
Çalışma kapatılmıştır.
Özel Teknik Sürücü Kursu - Hakan BÜYÜKABACI - 0 222 233 29 79
Özel Teknik Sürücü Kursu olarak uzun yıllardan bu yana Eskişehir'de ehliyet adaylarına her türlü kurs, direksiyon dersi, trafik kursu gibi aklınıza gelebilecek her sınıf ehliyet sınavlarında yardımcı olmak ve sizleri en iyi şekilde sınavlara hazırlayabilmek için hizmet sunmaktayız. www.tekniksurucu.net
Özel Nadide Atamer Anaokulu - Nadide ATAMER -
Borcundan dolayı kapatılmıştır.
Bilgi Teknolojileri Bilgisayar Kursu / 0212.572 34 00- 291 72 02 - Hakkı Çetin - 02125723400
BILGI TEKNOLOJILERI EĞITIM MERKEZİ Autocad Kursu 3d Studio Max Kursu Solidworks Kursu Maya Ve After Effects Kursu Web Tasarım Kursu Web Programcılığı Kursu Asp-php-sql-mysql Kursu Grafikerlik Kursu Indesign Illustrator Kursu Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Genel Muhasebe Kursu Bilgisayar Kursu Microsoft Office Kursu İleri Ofis Kursu Donanım Kursu Güvenlik Kamerası Kursu Asp.net - .net Kursu Dhtml-css-javascript Kursu Teknik Resim Kursu İleri 3d Studio Max Kursu İleri Grafik Kursu Java Kursu İngilizce Kursu Öğretme Garantisi Piyasa Deneyimli Öğretmenler Ödeme Kolaylığı Modern Derslikler Görsel Ve Uygulamalı Eğitim Egitmenlerimiz Teknik Ögretmen Ve Mühendislerden Olusmaktadir. Egitim Sirasinda Türkçe Egitim Notlari Verilmektedir.
Cadde Dans Organizasyon ve Çocuk Parti Evi - Leyla TAVUKÇUOĞLU - 0216 302 45 50
2004 yılından bu yana eğlence sektöründe sizlere hizmet veren merkezimizde ; grup dans kursları,özel dans kursları,düğün dansları,şirketlere dans eğitimi,okullara dans egıtımı, çocuklara dans egıtımı,profesyonellere dans teknikleri eğitimi,streching ,pilates,yetişkinler için bale eğitimi verilmektedir. Ayrıca periyodik ve konsept dans geceleri ,dans organizasyonları düzenlenmektedir. “Dansa dair her ne var ise “ sloganiyla ciktigimiz yola ;bu yil tecrübeli kadromuz eşliğinde bir yenilik daha ekledik: Çocuk Doğumgünü Partievi -0216 302 45 50 - 0541 302 45 50 - 0533 629 63 92
Resital Sanat Merkezi - Pelin BULANALP - 0232 464 86 18
Okulumuzda kursiyerlerimizin yada dışarıdan gelen misafirlerimizin rahatlıkla dinlenebileceği, lezzetlerimizin tadına bakıp, birşeyler içebileceği cafesiyle her yönden rahat edebileceğiniz çalışanları sayaesinde de aile ortamı yaratılmıştır. Her zaman 2. adresiniz olabilecek bir yer olarak tüm İzmire sunulmuştur. 3 katlı binamızın giriş katında cafemiz 2. katında dans ve bateri salonumuz 3. katında müzik dersliklerimiz yer almaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz arkadaşları velileri yada akrabaları ile aynı anda yada farklı istedikleri kursları alabilmektedirler. okulumuzda cok yönlü eğitim verilebilmektedir. Her yaş ve gruba yönelik konservatuar ve güzel sanatlara hazırlık müzik, dans, bateri, perküsyon, pilates, aerobik v.b. kurslar düzenlenmektedir.
Olimpik Akademi Cimnastik Spor Kulübü - Hasan KAVAK - 0312.482 20 06
OLİMPİK AKADEMİ CİMNASTİK SPOR KULUBU *19 MAYIS CEMAL ALPMAN CİMNASTİK SPOR SALONU ULUS . *DİKMEN. ÖVEÇLER 4 CADDE 124 OLİMPİK AKADEMİ SPOR SALONU *KEÇİÖREN .CONKER CADDESİ 122 OLİMPİK AKDEMİ SPOR SALONU *** ŞİMDİDE SIRA ERYAMAN DA OLİMPİK AKADEMİ CİMNASTİK SPOR KULÜBÜ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI .Kulubumuz olarak amacımız sporu yaygınlastırmak sporu kıtlelere ulaştırmaktır 4 yaş ile başlayan cimnastiği evinden cıkamaz sokaklarda oynayamaz durumda olan butun cocuklarımıza tavsiye ediyoruz. Butun sporların altyapısı olan cimnastik vucudunu tanıma. kendini gerçekleştirme .bedenine hakim olma denge ve koordinasyon saglama vbg...sayamayacağım bircok aktiviteyi kazandırır.kulubumuz bu bilinçle cimnastigi özele taşıyarak semtlerde spor salonları olusturarak sporcu sayısını artırmak .yetenekli sporcuları keşfetmek ayrıca temel altyapı olarak cimnastigi vererek sıkılık .kuvvet .denge .çeviklik surat.duruş. tutuş, butun ögrencilere verilir .Bu nedenle cimnastik alt yapısı almış olan bireyler katılmıs oldukları diğer aktivitelerde üstun basarılar sergiledikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.milli takım antrenörü MUNİSE TUNA ve antrenör HASAN KAVAK esliğinde ve yetişmiş kadrosuyla çalışmalarına ıtına ile devam etmektedir..
 

 

Türkiye Firma Sayfam EFC Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Kuruluşudur.

TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder. Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.

TurkeyUnited KingdomFranceGermanyItalySpainSuudi ArabiaChinaRusianJapanGreekPortugualNorwayBulgariaRomania