Anahtar Kelime :

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Alçı ve Alçıpan
Alüminyum ve Yan Sanayi
Ambalaj ve Yan Sanayi
Ambulans Hizmetleri
Arıtma ve Temizlik
Av ve Spor Malzemeleri
Aydınlatma Sistemleri
Bahçe ve Ev Mobilyaları
Beton Kalıp Sistemleri
Bilişim Sektörü
Birlikler & Dernekler
Büro ve Kırtasiye Malzemeleri
Cam Balkon-Kış Bahçesi
Çadır-Branda-Tente
Çelik Konstrüksiyon
Çiçekçiler
Çilingir Anahtar Hizmetleri
Danışmanlık Şirketleri
Dayanıklı Tüketim Malları
Demir Döküm
Denizcilik
Deri Ürünleri
Dış Cephe - Mantolama ve İzolasyon
Duvar Kağıdı
Eğitim Kurumları
Elektrik ve Elektronik Sanayi
Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı
Endüstriyel Ürünler
Enerji Sistemleri
Etiket Sanayi
Evden Eve/Nakliyat
Fotoğraf Sanayi
Gıda Sanayi
Güvenlik ve Bilgisayar Sistemleri
Güzellik Bakım Sağlık Hizmetleri
Hafriyat
Halı Yıkama/Kuru Temizleme
Hastaneler
Hediyelik Eşya
Hırdavat
Hidrolik-Pnomatik
Hizmet Sektörü
Holdingler
Hurdacılık
Isıtma Soğutma Havalandırma ve Doğalgaz
İlaçlama
İnşaat Sanayi
İnşaat-Dekorasyon-Tadilat
İskele ve Kalıp Sistemleri
İthalat / İhracat/Dış Ticaret
Kargo ve Kurye Şirketleri
Kimya Sanayi
Kitapevi/Kırtasiye
Kuaför
Lastik ve Kauçuk Sanayi
Maden ve Metal Sektörü
Makine Sanayi
Medikal
Mermer ve Dekoratif Taş Sektörü
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
Mobilya Dekorasyon
Organizasyon Şirketleri
Ormancılık ve Yan Ürünleri
Oteller
Oto Kiralama
Oto Kurtarma-Vinç
Otogaz-Lpg Dönüşüm Sistemleri
Otomatik Kapı Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomotiv Yan Sanayi
Pazarlama Şirketleri
Pet Shop
Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri
Peyzaj ve Sulama Sistemleri
Plastik Yan Sanayi
Reklam Basın Medya
Restorant-Eğlence Mekanları ve Düğün Salonları
Savunma Sanayi
Ses Sistemleri
Sigorta Şirketleri
Silah ve Askeri Sanayi
Taşımacılık Şirketleri
Tekstil Konfeksiyon
Temizlik Şirketleri
Tercüme Büroları ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Ticaret
Trafik Sistemleri
Turizm
Ulaşım ve Taşımacılık
Yangın Söndürme Sistemleri
Yapı Sistemleri
Yemek-Catering Şirketleri
Ziraat Sektörü
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
Senar Mimarlık Yapı Tasarım - Serkan Şimşek - 05530495075
Edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimize, ustalık ve detay konularındaki titizliğimizi ekleyerek hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Günümüz mimari şartlarına uygun çağdaş yaşamı destekleyen projelerle yaşam alanlarına değer katmaya ve projelerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız.
HÜNER Konya Cam Balkon Alüminyum Korkuluk Cephe Giydirme - Hüner Metal Metal - 05372487717
HÜNER Konya cam balkon, cephe giydirme, balkon camlama, alüminyum Korkuluk, katlanır cam balkon, pvc kapı pencere, alüminyum korkuluk fiyatları, alüminyum korkuluk modelleri, alüminyum korkuluk, alüminyum korkuluk fiyat, alüminyum balkon korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum küpeşte fiyatları, katlanır cam balkon, cam balkon fiyatları, balkon camı fiyatları, balkon cam kapama, cam balkon firmaları, cam balkoncu, Cam Balkon Fiyatları, Cam Balkon Firmaları, Cam Balkon,Cam Balkon, Balkon Camlama, katlanır cam balkon, cephe giydirme, alüminyum balkon merdiven korkuluğu,
ALGEDRA - - 05330618242
ALGEDRA İç mimarlık uzmanlık alanı çerçevesinde, küresel olarak yaptığı projelerinde, yerleşim alanları için ve şık ticari projeler için yaratıcı alan planlaması, dizayn ve proje yönetimini içermekte olan çekici ve harika iç dizayn hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca biz, ALGEDRA iç mimarlık olarak müşterilerimizle güçlü ilişkiler yaratmayı planlıyoruz.Şaşırtıcı ve yenilikçi tasarımlarımızla ve fikirlerimizle Ortadoğu’yu çok etkiledik. Bizim tasarımlarımız Doğu ve Batı kültürlerinin kombinasyonu,Yunan mimari sanatı,İtalyan stili ve İngiliz yenilikçiliğinden faydalanılarak oluşmakta olup bizi Türkiye’nin en güçlü tasarım şirketi yapmaktadır.
ALGEDRA - Mr.Mohab Ayoub -
ALGEDRA İç mimarlık uzmanlık alanı çerçevesinde, küresel olarak yaptığı projelerinde, yerleşim alanları için ve şık ticari projeler için yaratıcı alan planlaması, dizayn ve proje yönetimini içermekte olan çekici ve harika iç dizayn hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca biz, ALGEDRA iç mimarlık olarak müşterilerimizle güçlü ilişkiler yaratmayı planlıyoruz.Şaşırtıcı ve yenilikçi tasarımlarımızla ve fikirlerimizle Ortadoğu’yu çok etkiledik. Bununla birlikte biz, bina iç dizayn,gökdelen,resort ve daha fazlasının iç dekorayonunun yapılmasında uzmanız. Bizim tasarımlarımız Doğu ve Batı kültürlerinin kombinasyonu,Yunan mimari sanatı,İtalyan stili ve İngiliz yenilikçiliğinden faydalanılarak oluşmakta olup bizi Türkiye’nin en güçlü tasarım şirketi yapmaktadır.
GELİŞİM YER BİLİMLERİ - İLYAS TOKLU -
Yeraltı Suyu Arama-Bulma Zemin Mühendislik Rezistivite Etüdü Zemin Mühendislik Kuyu Ruhsatı Zemin Mühendislik Su Sondajı Zemin Mühendislik Kuyu Bakımı Zemin Mühendislik Kuyu İçi Jeofizik Çalışması Zemin Etüt Maden Arama Su Arama Jeotermal Su Arama -Maden araştırmaları ve rezerv tespiti -Jeotermal etütler -Zemin etütleri -Yer altı araştırmaları -Yer altı suyu araştırmaları -Tatlı-Tuzlu Su Ayırımı -Sondaj Çalışmaları -Mühendislik jeofiziği -Mühendislik jeolojisi -Arkeojeofizik çalışmaları
Bozahmetoğlu Mühendislik & Mimarlık Elektrik İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. - Sabit Bozahmetoğlu - (0352) 232 51 54
zmneonreklam - mahmutgemicioglu - 0212 485 32 18
BODRUM ÖZYAPI - Veli özaraz Faruk özaraz - 02523853123
STATİK MÜHENDİSLİK" - Yalçın EGEMEN - 3622020023
Sondaj,Zemin etüt, Jeolojik Etüt, Su sondajı ve Ruhsatlandırma, Geoteknik etüt raporları,Jeofizik çalışmalar konusunda, deneyimli kadromuzla , Ülke genelinde hizmet vermekteyiz.
DOME+PARTNERS - Murat Yılmaz - 90 212 276 38 90
İstanbul-Türkiye merkezli DOME+PARTNERS, mimari yapılardan büyük ölçekli kentsel tasarımlara, eksiksiz planlanmış projeler geliştirmeye odaklanan bir mimarlık ofisidir. Murat Yılmaz tarafından 1997 yılında kurulan DOME+PARTNERS, uyumlu ve esnek yapısıyla farklı yaklaşımlara açık bir sistem yaratma vizyonunu benimsemiştir. DOME+PARTNERS’da fikir aşamasından iş teslimine kadarki süreçte, küresel tasarım firmalarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, farklı disiplinler tek bir çatı altında toplanmıştır. Kurum içi çalışan ekibimiz; yapı, makina ve elektrik mühendislerini, peyzaj mimarları ve iç mimarları, dış cephe danışmanlarını ve LEED uzmanlarını kapsayan 50 kişiden oluşmaktadır. Yıllar boyunca küresel iş ortakları ile birlikte çalışmanın getirdiği deneyim, ekibimize yerel ve uluslararası yöntemler arasındaki süreçleri iyileştirmek ve düzene sokmak konusunda yardımcı olmuştur.İstanbul'un, Akdeniz ve Orta Doğu bölgesinde proje tasarımı ve tesliminde lider bir merkez olma yolunda ilerlemekte olduğunu düşünmekteyiz. Tasarım ekibimiz devamlı olarak İstanbul'un hızla değişen çehresinden ilham almakta, yeni şeyler öğrenmekte ve bu bağlamda gelecek için akıllı, uyumlu, sorumlu, yaşanabilir ve büyük projelere imza atmak amacındadır. Bu ortam, her problem için geliştirdiğimiz adapte edilebilir yaklaşımı tetiklerken aynı zamanda mevcut bağlamdaki olumlu yanları da korumamızı sağlar. DOME+PARTNERS olarak sınırları aşmak adına farklı gruplara ve kültürlere ulaşmaya her zaman açığız. Her projenin yeni bir başlangıç olduğuna ve daha iyi kalitede çözümlere ulaşmak için yeni fırsatlar doğurduğuna inanıyoruz.
Karavan İç Mimarlık - Abdurrahman YAKUT - 0462 721 24 12
Şirketimiz; Karavan İç Mimarlık ismi ile uzun yıllardan bu yana Trabzon başta olmak üzere tüm çevre bölgesinde siz değerli müşterilerine her türlü mimari çizim, 3d çizim, mekan tasarımı, sahne tasarımı, fuar tasarımı, vitrin tasarımı, mağaza tasarımı, ofis tasarımı, otel tasarımı ve konut iç mekan tasarımları gibi ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktadır.
Karaçam Mühendislik - Oktay KARAÇAM - 0 318 224 83 86
Firmamız; Karaçam Mühendislik ismi altında uzun yıllardan bu yana Kırıkkale başta olmak üzere bulunduğu bölgede siz değerli müşterilerimizin her türlü poliüretan, izolasyon ve pvc, pen ihtiyaçlarınızda en kaliteli hizmetleri uygun ve sabit fiyat garantisi ile sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Teknik Sanat Mimarlık - Adana İç Mimarlık, Dekorasyon Hizmetleri - Yüksek Mimar: Ece HATİPOĞLU - 0322 248 49 17
Teknik Sanat Mimarlık; 2008 yılı ilkbaharında kurulmuştur. Firmamızın ana faaliyet konuları; mimarlık, tasarım, inşaat müteahhitliği ve müşavirliği, dekorasyon ve proje bazlı mobilya üretimidir. Teknik Sanat Mimarlık; yaratıcı ve yenilikçi mimar ve mühendis kadrosuyla 2011 yılı itibariyle Adana’ nın önde gelen müteahhitlerine örnek daire ve mimari konsept danışmanlığı yapmaktadır.
Defne Peyzaj Mimarlık - Yeliz FİLİS - 0 252 363 92 99
DEFNE PEYZAJ MİMARLIĞI, 2010 yılından bu yana Bodrum Yarım adasında peyzaj düzenleme hizmetleri vermektedir. Ev bahçeleri, iç bahçeler, avlu bahçeleri, site, toplu konut, otel, tatil köyü, kamu alanları, park alanları, spor alanları ve çevresi, alışveriş merkezi çevreleri, kapalı alan bahçeleri, dikey bahçeler vb. her türlü peyzaj çalışmaları yapmaktadır.
Aksan Jeoteknik Mühendislik - Muhammet Aksan - 0288 412 85 95
-Zemin Etüdü -İmar Planına Esas Jeolojik Jeoteknik Zemin Etüdü -Zemin İyileştirme Yöntemleri -Maden Sondajı -Su Sondajı
Ezel Stand System - Ahmet Meter - 02125204427
Young Design - Murat ÇİDEm - 0212 235 78 21
Mekanların mimari projeden uygulamaya kadar her aşamasında mimari disipline uygun çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Dekorasyon islerini projelendirirken Avan Proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz.
ÖzEfe Mühendislik - Ozan EFE - 0 224 220 58 95
ÖZEFE Mühendislik olarak profesyonelliğimizi eğitimli kadromuz ile birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaç duydukları mimari çizim, tesisat projelendirme, ısı yalıtım, asansor projelendirme, enerji kimlik belgesi hazırlama ve 3D görselleştirme işlerinde en iyi hizmetleri uygun fiyatlara sunmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.
Demça Yer Bilimleri San. Tic. Ltd. Şti. - Sinan DEMİR Emre ÇAKIR - 0362 420 04 05
Firmamız; Demça Yer Bilimleri ismi altında yılların vermiş olduğu tecrübe birikimi ile Samsun'da sizlere daha iyi ve kaliteli yaşamlar sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Her türlü jeoteknik, sondaj ve mühendislik işlerinde profesyonel ve eğitimli kadrosu ile en kaliteli hizmetleri sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
LİKİT ZEMİN MÜHENDİSLİK - İSMAİL DAŞCI - 0(212) 441 45 33
2005 yılında kurulmuş olan şirketimiz inşaat sektöründe “Zemin ve Temel Mühendisliği” gibi uzmanlık isteyen konularda faaliyet göstermektedir. LİKİT ZEMİN, Fore Kazık, Jet Grout, Mini Kazık, Ankraj, İksa sistemleri , Zemin Etüdü, Zemin Islahı,Su Sondajı, Geoteknik proje Hizmetleri,Su İzolasyonu gibi çalışmalarla Zemin ve Temel Mühendisliği konusunda faaliyet gösteren sektörün uzman firmalarından biridir.
3E Mühendislik - Uğraş NARİN - 0342 341 40 01
Firmamız hizmetleri vermektedir. 3Doğalgaz Tesisatı ve doğalgaz dönüşüm konusunda alanında uzman profesyonel, mühendis ve teknik personelimiz , gelişen teknolojiyi takip ederek, kaliteli, verimli ve güvenli hizmet vermek, uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.
Yasa Doğalgaz - Azmi SARI Sedat SARI - 0232 616 38 09
1 Mayıs 2006 Tarihinde Mak.Müh Sedat Sarı tarafından DOĞALGAZ firması olarak kurulan Firmamız ana faaliyet olarak kendisine Taahhüt, Proje ve Mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Amacı müşterilerine doğalgaz konusunda doğru tercihleri sunmak, sektöründe müşteri memnuniyeti sağlayarak en güvenilir, en doğru şekilde hizmet vermektir.
Erdin Mühendislik - Mustafa ERDİN - 0232 220 60 60
Erdin Mühendislik, doğalgaz, ısıtma, soğutma ve yangın tesisatı sektöründe taahhüt, projelendirme ve malzeme satışı konularında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.Sektörde kalıcılığı hedef olarak benimseyen firmamız, mevzuat ve standartları temel almış ve bu temeli bilgi birikimi, tecrübe ve yenilikçi anlayışla güçlendirmeyi amaçlamıştır.
Uğur Yaşar İç Mimarlık - Uğur YAŞAR - +90 312 350 48 53
1984 yılında Ankara'da doğdu. Küçük yaşlardan itibaren içinde bulunduğu mobilya-imalat sektöründen ötürü mesleğini profesyonel bir şekilde devam ettirebilmek için öğrenimine Konya Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde devam etti. www.uguryasar.com.tr
Eksen Mühendislik - Aytaç KÖŞKLÜ - +90 (216) 314 04 70
Eksen Mühendislik 2009 Yılında mekanik tesisat proje hizmeti sunmak amacı ile Makine Mühendisi Aytaç Köşklü tarafından kurulmuştur. Hedefimiz yurtiçi ve yurtdışında ; yatırımcıların, proje gruplarının ve tesisat taahhüt firmalarının ihtiyacı olan, doğru, güvenilir ve mükemmel şekilde uygulanabilir tesisat projelerini üretmektir. www.eksenproje.net
Yapıtes Mimarlık ve Mühendislik - Mehmet KABADAYI - 0366 212 25 37
Vaillant 1874 yılında şofbenin mucidi olarak bilinen Johann Vaillant tarafından Remscheid’da kurulmuştur. Sadece(Almanya) 'daki 5 fabrikasında üretim yapan Vaillant’ın ana üretim kalemleri; LPG ve doğalgazlı kombi cihazları, duvar tipi, yer tipi kat kaloriferleri, kazanlar, şofbenler, elektrikli ısıtıcılar, boylerler, oda termostatları, termostatik radyatör vanaları, dış hava duyar elemanlı otomatik kontrol sistemleri, Isı pompası, yenilenebilir enerji cihazları‘dır.
Sönmez Mimarlık ve Mühendislik - Oğuzhan Sönmez KAYA - 0212 602 01 14
SÖNMEZ MİMARLIK MÜHENDİSLİK bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla gün geçtikçe başarı grafiğini yükseltmekte ve yaptığı işlerde güvenilir ve uzman kurum arayanların birinci adresi olmaya devam etmektedir.Aldığı her işi zamanında teslim ederek kendisi için yeni bir referans olarak gören firmamız, kaliteyi , kaliteli çalışmayı bir iş prensibi edinmeyi ve kalite politikası olarak benimsemiştir.
Es Yapı Mimari Sistemleri - Durali DALGA - 0 252 358 61 44
Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
Ermaks Mühendislik Makina - Ufuk AYTAÇ - 0 312 386 21 85
Ankarada Hafif İnşaat Makinaları, İnşaat Demiri Bükme, İnşaat Demiri Kesme alanlarında faaliyette olan firmamız Ermaks Mühendislik Makina sektörün önde gelen isimleri arasında yerini sabitlemiş olup yılların kazandırdığı iş tecrübesiyle uzman ekibiyle başarılı çalışma hayatına tüm hızıyla devam etmektedir.
Ege-Sel Temiz Oda ve Hijyenik Havalandırma Sistemleri - Ali Boylu - 0232 257 7177-257 7277
Ege Nisan Ltd. Şti. 1996 yılında Makina Mühendisi Ali BOYLU tarafından kurulmuştur. Şirketimizin genel faaliyet konularını, ülke genelindeki hijyenik ve temiz alanlara test ve doğrulama (validasyon) hizmetleri verilmesi oluşturmaktadır.
Ege Nisan Temiz Oda Hijyenik Havalandırma Sistemleri Test ve Doğrulama Hizmetleri ltd.şti - Ali Boylu - 0212 220 80 62
Ege Nisan Ltd. Şti. 1996 yılında Makina Mühendisi Ali BOYLU tarafından kurulmuştur. Şirketimizin genel faaliyet konularını, ülke genelindeki hijyenik ve temiz alanlara test ve doğrulama (validasyon) hizmetleri verilmesi oluşturmaktadır.
AFN Enerji Danışmanlık Mühendislik San. ve Tic. - Ferhat AKDİN - + 90 312 473 44 46
AFN ENERJİ olarak,Enerji kimlik belgesi hizmetleri,Enerji yöneticiliği hizmetleri,Elektrik tesisleri gibi mühendislik deneyimi gerektiren yerlerde;tasarım,danışmanlık,proje geliştirme,elektrik taahhüt,trafo sorumluluğu,trafo bakımları,malzeme satışı,satış sonrası bakım onarım hizmetleri konularında kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulmuştur.
Alkım Çevre Arıtma Altyapı Havuz Danışmanlık Proje İnş.Taah. San. - Murat KESKİN - 0232 435 12 16
Yaşlı Dünyamızın her geçen gün daha da kirlendiğini düşündüğümüzde,sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkındayız. Bu farkındalığı gerçekleştireceğimiz tüm işlerimize yansıtmak en önemli ilkelerimizden biridir.Tüm faaliyet alanlarımızda temiz çevre ve etik mesleki sorumluluğumuz ışığında, ileri teknolojik ve optimum çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz…
Burak Mühendislik Doğalgaz - Halil Burak İSLAH - +90 328 812 10 78
Burak Mühendislik olarak uzun yıllardır Osmaniye'de siz değerli müşterilerimiz için her türlü ısıtma sistemleri, mühendislik ve doğalgaz işlerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutan firmamız her işini bir referans olarak görmektedir.
Gürtes Isı Mühendislik Makina San. ve Tic. LTD. ŞTİ. - Gürbüz GÖZCÜLER - (0266) 715 16 84
Firmamız Gürtes Mühendislik-Makina San. ve Tic. Ltd. Şti ünvanı ile Bandırma'da kurulmuştur. Firmamız sektöründe önemli bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Isıtma,soğutma, klima ,havalandırma ,doğalgaz, konfor tesisleri ,endüstriyel proses mekanik tesisat konularında uzmanlaşmıştır. Konusunda tecrübeli mühendis , eğitimli teknik kadrosu ile ekonomik ve doğru projeler üretmektedir. www.gurtes.com
ALARKO KOMBİ SERVİSİ - Mustafa ÇELİK - 0312 437 27 63
Çankaya 100. yıl Alarko kombi servisi,Çankaya ayrancı Alarko kombi servisi,Çankaya anıttepe Alarko kombi servisi,Çankaya aşağı ayrancı Alarko kombi servisi,Çankaya Bahçelievler Alarko kombi servisi,Çankaya bakanlıklar Alarko kombi servisi,Çankaya balgat Alarko kombi servisi,Çankaya Kocatepe Alarko kombi servisi,Çankaya beşevler Alarko kombi servisi,Çankaya beştepe Alarko kombi servisi,
Akdeniz Mühendislik - Ali AKDENİZ - 0 216 598 34 20
Konusunda uzman kadrosuyla "Sürekli Kalite" anlayışı felsefesinde çalışmakta olan firmamız; Mimari ve Endüstriyel alanlarda Çelik konstrüksiyon, Mekanik tesisat, Depolama tankları, Enerji Sistemleri gibi endüstriyel konuların yanı sıra , Restorasyon ve Peyzaj konularında faaliyet göstermektedir.
 

 

Türkiye Firma Sayfam EFC Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Kuruluşudur.

TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder. Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.

TurkeyUnited KingdomFranceGermanyItalySpainSuudi ArabiaChinaRusianJapanGreekPortugualNorwayBulgariaRomania